• بندرعباس، آزادگان، کوچه آزادگان 22، پلاک 16

  • 07633352420-1

درباره ما

مجتمع آزمایشگاهی کیفیت آزمای جنوب

مجتمع آزمایشگاهی کیفیت آزمای جنوب با تکیه بر دانش و تجربیات مؤسسان آن در امر راه اندازی، تجهیز و بهره برداری آزمایشگاه های علمی و تحقیقاتی، در ابتدای سال 1385 در بندرعباس تأسیس و پس از آن بر اساس برنامه زمان بندی اقدام به توسعه و گسترش نموده است.
در حال حاضر این مجموعه دارای 2 مرکز مجهز و تخصصی در استان هرمزگان می باشد که این امر امکان تسریع در ارائه خدمات در حوزه جنوب کشور را فراهم آورده است.
همچنین باعث افتخار است که این آزمایشگاه موفق به دریافت تندیس بلورین کارآفرین نمونه در سال 85، واحد نمونه در سال 87، برنده جشنواره سیمرغ بلورین سال 87، دریافت لوح تقدیر به عنوان کارآفرین سبز در سال 89 و لوح تقدیر کارآفرین و بانوی نمونه استان در سال 93 شده است. از دیگر افتخارات این مجموعه دستیابی به عضویت قطعی شبکه فناوری راهبردی آزمایشگاهی و همچنین شناخته شدن به عنوان شرکت دانش بنیان می باشد.
این مجموعه در جهت بهبود روند ارائه خدمات و همچنین تضمین کیفیت نتایج، اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO/IEC17025 نموده است.
زمینه های فعالیت این شرکت در 5 بخش کلی شامل: خدمات آزمایشگاهی کشاورزی، شیمی و محیط زیست، بیولوژی و آب توازن کشتی ها، بهداشت حرفه ای، مشاوره در زمینه پیاده سازی سیستم های مدیریت، ایمنی و آموزش دسته بندی می شود

سلما مهدیزاده مدیر عامل

4200

تعداد آزمایش های انجام شده

69

تعداد تجهیزات

614

تعداد مشتریان ما

26

تعداد کارکنان ما